W środowy wieczór oczy całego piłkarskiego świata zwrócone będą na zmagania w Lidze Mistrzów. Na boisku zobaczymy zawodników chociażby Realu Madryt, Milanu, Arsenalu, Manchesteru City i Paris Saint-Germain. W Telewizji Polskiej będziemy transmitować starcie Królewskich z RB Salzburg. Już o godzinie 17:00 rusza natomiast nasz program, w którym dziennikarze i eksperci porozmawiają o wszystkich spotkaniach.
Zapraszamy na nasz program o Lidze Mistrzów, który rozpocznie się już o godzinie 17:00. Transmisja na naszym kanale YouTube.
Prowadzącym będzie Hubert Bugaj. W studiu obecni będą również Robert Podoliński i Artur Wichniarek. Łączyć będziemy się Dariuszem Szpakowskim, Grzegorzem Mielcarskim i Jakubem Kłyszejko.
19:00
Paris Saint-Germain/Aston Villa
19:00
Bayern Monachium/Inter Mediolan
19:00
Arsenal/Real Madrid
19:00
Barcelona/Borussia Dortmund
19:00
Zwycięzca SF 2